IMG_20181220_080009-min

Próbny egzamin klas ósmych

Już po raz drugi uczniowie klas ósmych podeszli do egzaminów

Uczniowie klas ósmych już po raz drugi przystąpili do próbnego egzaminu. W naszej szkole duży nacisk stawiamy na naukę i wychowanie. Nieustająco zachęcamy do zdobywania wiedzy i utrzymywania wysokiej średniej. Promujemy uczniów podnoszących wyniki w nauce  zapraszając ich na nocne oglądanie filmów w szkole czy na zamku. To już cykliczna impreza, która jest dla uczniów wspaniałą zachętą do starań.

W styczniu 2019 najlepsi uczniowie w testach otrzymają od dyrektora szkoły bilety wstępu na basen w Uniejowie, bilety do kina oraz na lodowisko. W lutym odbędzie się kolejne nocowanie w szkole. Bardzo zależy nam, aby uczeń opuszczający naszą szkołę odnalazł się doskonale w następnej szkole i miał dobre fundamenty, by zdobywać coraz to nowe wiadomości. Jesteśmy przekonani, że te wspólne starania zaowocują na egzaminach ogólnopolskich. Już dziś trzymamy za to kciuki.

Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
  2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w dolnej części strony.