IMG_20190719_121105

Czwórkowy Obóz Przyrodniczy Zawoja 2019 dobiegł końca.

Następny obóz przyrodniczy już za rok :)

Trzeci raz nasi uczniowie pojechali z dyrektorem szkoły Elżbietą Gieragą oraz organizatorem trasy Andrzejem Kurowskim w ramach wypoczynku letniego na 10-dniowy obóz przyrodniczy. Tym razem wybraliśmy się do Babiogórskiego Parku Narodowego.  Największą atrakcją podczas podróżowania po nizinach był Krakowski Ogród Zoologiczny. Tutaj zwierzęta czują się jak w domu, a zwiedzający jak w prywatnym ogrodzie. Innym ulubionym miejscem był kompleks basenów o nazwie Gorący Potok.

 Największym jednak wyzwaniem i jednocześnie przeżyciem było zdobywanie dwóch szczytów Beskidu Żywieckiego, a mianowicie Jałowca 1111m n.p.m. oraz Babiej Góry 1725m n.p.m. Pogoda płatała nam figle, ale uczestnicy byli nieustraszeni, maszerowali dzielnie. Najmłodszy uczestnik miał zaledwie 8 lat, a najstarszy to niemal 18-latek. Pani przewodnik była pod wielkim wrażeniem naszej kondycji. Ja również podziwiałam wytrwałość i dobry humor dzieciaków. Po tym przejściu wszyscy byli zmęczeni i ogromnie dumni. Kto nie był niech żałuje.

Następny obóz już za rok, wiec zbierajcie siły i znów wyruszymy na spotkanie z przygodą.

Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
  2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w dolnej części strony.