wośp-2019-850

Czwórka dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

My też tam będziemy

13 stycznia 2019 r. w niedzielę kiedy po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy uczniowie naszej szkoły zaprezentują dla gości Jasełka. To wzruszające widowisko z pewnością zostanie w pamięci widzów młodszych i starszych. Zapraszamy szczególnie rodziny naszych uczniów, ale również przyjaciół sąsiadów i znajomych. Niech nasza obecność podczas uroczystości dla mieszkańców będzie dowodem zaangażowania i uznania dla wysiłku dzieci i nauczycieli, którzy wkładają mnóstwo serca w przygotowania. Oprócz tego gwoździa programu będzie można zakupić ciasta upieczone przez mamy naszych uczniów, przystąpić do zabaw sportowych i konkursów plastycznych, napić się dobrej herbaty w kąciku, do którego zaprasza pani psycholog ze swoimi kółkowiczami. Dla milusińskich będzie kiermasz zabawek i książeczek. Dla małych sportowców odbędą się mini zawody sportowe. Serdecznie zapraszamy

Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Kontakt”,
  2. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w dolnej części strony.